Katalog

Yandaki formu doldurarak bizden katalog talebinde bulunabilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

    info@europack.com
    Europack Uluslararası Hijyen Ekipmanları A.Ş.

    Son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış laboratuvarlarımızda, 100’e yakın parametre CE, FDA ve ISO 17025 standartlarına uygun şekilde analiz edilmektedir.

    Firmamız, yüksek bilgi ve tecrübeye sahip olan profesyonel AR-GE ekibi ile ürün geliştirme ve teknik desteğe yönelik bir ekip oluşturup çeşitli projelere imza atmaktadır. AR-GE alanındaki önemli yatırımlar firmamızın büyüme sürecinde etkin rol almıştır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap vermekle yetinmeyip ayrıca müşterilerin uygulamalarına göre özel çalışmalar yapılmaktadır. Bu çözüm odaklı üretme-geliştirme anlayışı ile hizmet kalitesini üst düzeylere taşımıştır. Yüksek kaliteli ürünler ve teknik desteğin sağlanması Europack’ın ayırt edici avantajları arasındadır.

    Europack günümüzde fark yaratmanın firmaları başarıya taşıdığının farkındalığı ile hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Firmamız, müşteri-tedarikçi ilişkisinden ziyade, müşterileri ile takım arkadaşı ve çözüm ortakları olmuştur. Bu anlayış, tedarikçi-çalışan-müşteri zincirinin uzun süreli olarak birlikte hareket etmesini sağlamaktadır.